Co jest grane 24

5835 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Tygrys Pietrek

  Tygrys Pietrek

  dla dzieci

  Mały tygrys Pietrek często ma "pietra"; jest wystraszony, zalękniony. Boi się wszystkiego! Trzeba to powiedzieć: jest strasznym tchórzem! Tygrys tchórz?! To jakaś sprzeczność – tak uważają dorosłe tygrysy z bajki Januszewskiej i wymierzają Pietrkowi dotkliwą karę: pozbawiają go jego tygrysich pasków! Tygrys tchórz to tygrys bez pasków, a czy w ogóle zwierzak bez pasków jest jeszcze tygrysem? Zdesperowany, odrzucony Tygrysek chce za wszelką cenę odzyskać swoje paski i zdobyć dla siebie odwagę.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Cloverfield Lane 10

  Cloverfield Lane 10

  thriller

  Ocena 4/6

  Mroczny, pełen tajemnic thriller. Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana, przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię. Z każdą chwilą film staje się coraz bardziej mroczny i wstrząsający. Producentem filmu jest JJ Abrams, reżyser „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy".

 • Opiekun

  Opiekun

  dramat

  Ocena 4/6

  Tim Roth w nowym filmie Michela Franco, twórcy znanego z polskich kin filmu „Pragnienie miłości” (Después de Lucía), laureata nagrody głównej sekcji Un Certain Regard na festiwalu w Cannes 2012. David jest pielęgniarzem, na co dzień opiekuje się nieuleczalnie chorymi pacjentami. Traktuje swój zawód jak powołanie i z każdą osobą, którą się zajmuje, nawiązuje silną emocjonalną więź. Poza pracą jest samotnym, zamkniętym w sobie człowiekiem, strzegącym tajemnicy swojej przeszłości. Każdego ze swoich pacjentów potrzebuje równie mocno jak oni jego.

 • #WSZYSTKOGRA

  #WSZYSTKOGRA

  muzyczny

  #WSZYSTKOGRA to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

 • Koncert. Scott Henderson - mistrz gitary w Amfiteatrze!

  Unikalna muzyczna uczta odbędzie się 6 maja w radomskim Amfiteatrze. Wystąpi jeden z najlepszych gitarzystów na świecie. W nowej przestrzeni muzycznej Amfiteatru - na dziedzińcu pod estakadą - zagra Scott Henderson Gang!

 • XXIII Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. Gwiazdą Renata Przemyk

  W piątek w Łaźni rozpoczną się przesłuchania konkursowe w ramach XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję. W wokalne szranki stanie ok. 20 wokalistów. Jedną z atrakcji turnieju będzie sobotni koncert Renaty Przemyk

 • "Potop Redivivus" w Heliosie. 40 lat od premiery

  W czwartek w kinie Helios "Potop Redivivus". To projekt Filmoteki Narodowej, który powstał z potrzeby zaprezentowania współczesnej widowni "Potopu" na dużym i małym ekranie w doskonałej jakości i nowej, atrakcyjnej formie - bliskiej oczekiwaniom współczesnego widza. Pieczołowicie odrestaurowany film został na nowo zmontowany pod nadzorem artystycznym Jerzego Hoffmana i Jerzego Wójcika. Pod opieką reżysera powstała wersja filmu o zdynamizowanej narracji, trwająca 185 min.

 • XIX turniej rycerski na zamku w Iłży już w najbliższy weekend

  W sobotę i w niedzielę do Iłży tradycyjnie zjadą najznamienitsi rycerze, nadobne damy, łucznicy, szermierze i halabardnicy. Fani podróży w średniowieczną przeszłość nie mogą przegapić XIX turnieju rycerskiego na zamku!