Siatkarze Cerrad Czarnych Radom nie dali rady ugrać nawet jednego seta w starciu z Onico Warszawa. Tylko w jednej partii radomianie zdobyli więcej niż 20 punktów.

Skuteczność w ataku 54 proc. do 41 proc. na korzyść Onico. Punktowe bloki - 11:7 dla stołecznego zespołu. Przyjęcie zagrywki, tzw. pozytywne 51 proc. do 31 proc. dla Onico, wreszcie asy serwisowe - 5:1 na korzyść gospodarzy. To tylko podstawowe statystyki tego meczu, ale mocno obrazujące jego przebieg. Cerrad Czarni nie byli w stanie ugrać nawet jednego seta. Popełnili więcej błędów, zarówno w ofensywie, jak i w obronie. Tylko powiedzieć, że w kontrataku Onico wywalczyło aż 30 punktów, Cerrad Czarni zaledwie 12. Podopieczni trenera Roberta Prygla popsuli 17 zagrywek, miejscowi 15.