Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Głupich nie sieją, idiotów nie brakuje. Trzeba takie brednie wymyślać, żeby dało się ten skazany na porażkę projekt ciągnąć dalej. Bo to wcale nie jest projekt, tylko niezła afera, z której kilka osób czerpie niezłe zyski, a cała Polska śmieje się z Radomia
  @enolagej tjaaa....jeśli śmieją się - cała Polska z Radomia, cała Europa z Polski, to wykazują poczucie homoru na poziomie śmiechu z czyjegoś potknięcia. Śmiej się dalej. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. P.S. Ale zgadzam się, że głupich nie brakuje - wśród komentatorów niestety też. P.S. 2 . Sprawdź w lustrze czy ci z tym wykrzywionym uśmiechem do twarzy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  10
  To jeszcze nie zamknięto tego potworka? Skończcie z tą farsą, i wybudujcie w tym miejscu klub fitness, podobno kadra się na tym zna. Nic innego nie ma tu sensu, bo nikt stąd nie będzie latał. Marnotrawstwo pieniędzy kosztem mieszkańców. Zamknąć tę farsę jak najszybciej!
  @mexicanos - Oopsss, ależ mnie mnie zirytowałeś, myślisz, że mądry jesteś powtarzając rozwałkowane problemy? Specjalisto od dobrych rad - jedź do Meksyku. Skąd chcesz. Ale odpętelkuj się od innych. Najłatwiej jest kopać leżącego . Nie-daj-boże niech próbuje się podnieść.
  już oceniałe(a)ś
  2
  10
  @mexicanos Oopsss, ależ mnie mnie zirytowałeś, myślisz, że mądry jesteś powtarzając rozwałkowane problemy? Odpętelkuj się, jesli to nie twoja sprawa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  10
  Kiedy wreszcie POdatnicy dowiedzą się jakie są wynagrodzenia zatrudnionych na "lotnisku"? ht tp://namzalezy.pl/wynagrodzenia-zarzadu-i-rady-nadzorczej-radomskiego-portu-lotniczego/
  już oceniałe(a)ś
  15
  2
  Dlaczego akurat z Radomia? Proste - za kasę - marnowania publicznych pieniędzy ciąg dalszy
  @zorro_radom a dlaczego akurat z Radomia nie? Proste - gdyby się tu udało to hejterzy musieliby sobie znaleźć inny obiekt do opluwania. Ale by was kompleksy zabolały!
  już oceniałe(a)ś
  1
  13
  Nie blejmujta ich jak jacyś chejtery - te blogery tylko folołujom obecne trendy światowe!
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Jak liczna ta grupa ? dwóch czy trzech blogerów i kto ich finansuje, przypadkiem nie miasto radom w ramach promocji miasta ?
  @tomczyk.s Przecież oni lecą za swoją kasę normalnie. Nie dość, że troll, to jeszcze niedouczony. Idź sprawdź, czy cię za drzwiami nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  2
  11
  Radom to stan umysłu - stupid is as stupid does!
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Jak można robić sobie z mieszkańców takie jaja. Kilka osób nieźle sobie żyje, a ze zwykłych mieszkańców cała Polska się śmieje. Radom to jak często czytam w komentarzach, to stan umysłu! Czas na port morski, może morze jakimś cudem dopłynie do Radomia. Ale na cuda lotnicze nie liczcie!
  już oceniałe(a)ś
  18
  8