Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Witkowski czyta po nocach? Ciekawe co na to jego żona?
  Ona może słucha Radia MaRyja po nocach :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Rozumiem, że Witkowski jest po resocjalizacji i może nie znać się na rozwiązaniach ruchu drogowego, ale dlaczego nie skłoni dawnego siatkarza Czarnych Frysztaka do zainstalowania JAKIEJKOLWIEK sygnalizacji świetlnej przy przejściu dla pieszych na Warszawskiej przy Kusocińskiego, która by poprawiła obecny stan rzeczy? Czyżby nie wiedział, ze tam bardzo często dochodzi do potrąceń przechodniów? Osobiście niewiele mnie obchodzą jego lektury - niech robi to, za co podatnicy mu płacą!
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Witkowski zamiast czytać jankeskie jakieś bzdety niech lepiej spyta instruktorkę zumby Sidorko, która zastąpiła tego pejsa Klinerta o stan finansów słynnego wałka zwanego "lotnisko" :)
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Jako specjaliście od resocjalizacji POlecam Witkowskiemu historię zakładu karnego Carandiru w Sao Paulo opisana przez doktora więziennego Drauzio Varella "Ostatni krąg. Najniebezpieczniejsze więzienie Brazylii" - "Dom z kart" to raczej lektura dla gospodyń domowych :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Witkowski powinien raczej poczytać (niekoniecznie w nocy, hehe) o rakotwórczych własnościach spalin dyzlowskich i niezwłocznie POdjąć adekwatne kroki w związku z nabytą wiedzą. Zamiast kierować ruch ciężarówek na obwodnicę, w Radomiu zezwala się na przejazd tychże przez tereny miejskie. To jest jedynie skrajna głupota czy może sabotaż? Niedawno w Krakowie ciężarówka staranowała kilkanaście samochodów - czy na to czeka Radom? W każdym świadomym społeczeństwie ludzie odpowiedzialni za tego typu zaniedbania dość szybko mieliby do czynienia z pozwami zbiorowymi obywateli narażonych na uszczerbek zdrowia!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  POdobno ten Równy ma dość równo pod sufitem i na dodatek to równy gość!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Żal czytać takie prymitywne komentarze, z daleka widać że ich autorzy cierpią na literowstręt, aż dziw że coś wystukać na klawiaturze potrafią . Zresztą, że czytać ze zrozumieniem nie potrafią to widać, skoro czyta po nocach to gów....ci do tego. Na obowiązki służbowe ma czas w godzinach pracy, potem robi co mu się podoba. Pracoholik się znalazł i do tego jaki " mundry"
  Sowa nie bądź taka przemądrzała, bo ci żyłka w dvpie pęknie!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2