Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Robienie z ul. Szklanej, która de facto jest drogą osiedlową, fragmentu obwodnicy śródmiejskiej Radomia jest jakimś nieporozumieniem. Od skrzyżowania z Katowicka do Struga, ul. Szklana przechodzi przez środek intensywnej zabudowy wielorodzinnej. Kiedyś mówiono, że NS-ka będzie biec wzdłuż linii kolejowej za blokami, a nie przez środek osiedla. Już teraz Szklana jest ulicą niebezpieczną, gdzie większość kierujących w ogóle nie przestrzega ograniczenia prędkości. Coś czuję, że MZDiK polikwiduje przejścia dla pieszych, postawi bariery spychając pieszych na drugi plan.
  już oceniałe(a)ś
  28
  3
  Nic nie usprawni :-/ Za ciężkie miliony połączymy rondo Mikołajczyka ze Zbrowskiego i Szklaną zamiast już istnięjącego ciągu Czachowskiego/ Żeromskiego/ Zbrowskiego (i dojazd do Szklanej). Naprawdę zmiana warta MILIONÓW PLN!! A do ZUSu i firm na Czachowskiego bedą dojeżdżać 25Czerwca, więc jak to ma odciążyć tę ulice???
  @furious07 Nie ogarniasz, to milcz!
  już oceniałe(a)ś
  0
  17
  @patriot.wr Rozkazy to wydawaj swojej trzódce w chlewiku.
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  Martwię się trochę o żulię z pod wiaduktu. Ruch się co prawda zmniejszy bo Czachowskiego będzie ślepa z jakąś nawrotką ale uporządkowanie terenu nie będzie sprzyjać miłej, swojskiej atmosferze.
  już oceniałe(a)ś
  10
  4
  Zastanawia mnie ,jak można 7-metrowej szerokości uliczkę nazwać szumnie obwodnicą ?
  @1radomir To tylko obwodnica Śródmieścia, jak by nie patrzeć droga w centrum miasta, między zabudowaniami - ona nawet nie powinna być szersza. Potem masz jeszcze obwodnicę miejską (Kielecka, Żółkiewskiego itp) i ekspresową (niedługo) - to one powinny być szerokie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jakoś nikt nie zauważył że mapka na zdjęciu 3 jest "do góry nogami" i na lewą stronę....
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A gdzie droga dla rowerów? Zapowiadali szumnie, że tak będą wspierać komunikację miejską i rowerową, a tu ani zatok ani drogi dla rowerów! Dla rowerzystów to ważne połączenie, szansa na w ogóle pierwszą drogę rowerową w okolicy, ale oczywiscie jak zwykle się ich oleje i mają sobie jeździć niebezpieczną ulicą dodatkowo blokując ruch :/ Zamiast tego wtłoczenie ruchu w Szklaną, która przebiega przez sam środek dużego osiedla i już teraz jest drogą niebezpieczną. Dla samochodów to też nic nie da - pieniądze wywalone w błoto
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Utrasa N-S powinna kończyć się na ulicy Kozienickiej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo dobre rozwiązanie które odciąży ul, 25 Czerwca....i przyległe ulice..To co się dzieje na wymienionej ulicy przez kilka godzin dziennie przekracza wszelkie wyobrażenia.....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0