Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Bardzo dobre wiadomości. Pozytywne dla klientów. Na Warszawskiej ideałem byłoby zachowanie zewnętrznej elewacji starej garbarni i zrobienie nowoczesnego wnętrza.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Więcej, jeszcze więcej. Cały czas mało. Wyburzyć gmach prezydium i postawić markecik, a na miejsce parku walnąć parking. Wszędzie trzeba stawiać markety. Wszędzie !!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Radom marketem stoi. Główną gałęzią zatrudnienia w naszym mieście będzie praca w marketach za groszowe wynagrodzenia. Dalej nic to nie zmienia jeżeli chodzi o poprawę stopy życiowej. Jak przeczytałem ile ma jeszcze powstać marketów (obiektów usługowo-handlowych) to aż strach z czego mieszkańcy mają żyć. W tym mieście potrzebna jest firma która zatrudni kilkaset osób i da dobre pieniądze.
  @wr40 To załóż firmę i zatrudnij te kilkaset osób, a nie narzekaj. Kto wg. Ciebie ma to zrobić ? Widocznie nie ma chętnych na inne inwestycje w Radomiu. Przecież te sklepy czy markety co są budowane to widocznie są opłacalne jeśli powstają. Przecież nikt nie wyłoży pieniędzy by w konsekwencji stracić.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @kanna13 Tylko na uruchomieniu kolejnych marketów tracą lokalni sklepikarze czyli często rodzinne firmy. Ja firmy nie założę to powinni włodarze stworzyć atmosferę dla przedsiębiorców którzy tu zainwestują,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wr40 Prosta zasada biznesowa mówi, że inwestuje się tam i w to gdzie są potencjalne zyski w jakimś określonym horyzoncie czasowym. A o jakiej atmosferze myślisz ? Tereny czy ulgi podatkowe ? A co do tych sklepikarzy. Konkurencja i wolny rynek jak na całym świecie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Pracownicy mają dostawać minimalną stawkę jak w krajach z których markety pochodzą czyli Niemcy Francja czy UK tak jak rządy tych państw chcą by Polscy kierowcy dostawali minimalne stawki obowiązujące w krajach przez które przejeżdżają tak więc pracownicy Tesco Biedronek Auchanów czy Carefourów najmniej 8,5 euro za godzinę
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Może to nie jest taki zły pomysł. Teraz jak markety mają być opodatkowane w Polsce
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Radom nie odbiega od normy od reszty kraju jeżeli chodzi o liczbę marketów przypadających na liczbę mieszkańców.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A tymczasem w CH Echo od wielu miesięcy pustkami świecą lokale po NOMI i Daichmannie. śCo zaś tyczy się działki przy ul. Warszawskiej, za rondem - należy ją przede wszystkim posprzątać. Może jakaś służba przypomni o tym obowiązku właścicielowi? Ten śmietnik nie stanowi dobrej wizytówki miasta.
  @cj311 No widzisz konkurencja działa i sklepy w marketach padają. Pewnie małe sklepy obuwnicze (może i niektóre z nich rodzinne) mają lepszą ofertę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Efekt końcowy rządów Kosztowniaka - zniszczyć radomski handel dać zarobić partyjnym kolesiom.
  @lotto_1 LOL... Kosztowniak nie rządzi już blisko 1,5 roku
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @kkes A zgody wydali wczoraj
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @kkes Uderz w stół ... :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0