Rozpoczynamy plebiscyt "Supermiasta". Co jest sukcesem Radomia ostatnich 30 lat? Czy ważniejsze są inwestycje, czy zmiany społeczne? Czas zdecydować!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dwa tygodnie temu poprosiliśmy Was o wskazanie inwestycji lub idei, która najmocniej zmieniła Radom na lepsze w ostatnich 30 latach. Dlaczego akurat 30? Bo tyle liczą ich samorządy. I to one miały istotny wpływ na to, jak rozwijają się społeczności, jakie inwestycje były realizowane, jak zmieniało się postrzeganie miasta na zewnątrz i co nie mniej ważne – wewnątrz. Z czego jako radomianie możemy być najbardziej dumni? – zapytaliśmy.

Spośród wszystkich zgłoszonych przez Was propozycji redakcyjne jury wybrało sześć. Dziś rozpoczynamy internetowe głosowanie, w którym wybierzecie największy sukces 30-lecia w Radomiu. Sukcesy 30-lecia wybierają łącznie czytelnicy "Wyborczej" 31 miastach w Polsce.

Supermiasta. To nam się w Radomiu udało!

Planowaliśmy, że głosowanie potrwa do 10 kwietnia, wyniki ogłosimy 17 kwietnia, a 22 kwietnia odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie. Koronawirus pokrzyżował jednak nasze plany. Gala odbędzie się 16 czerwca, ale to znaczy, że mamy więcej czasu na głosowanie. Wydłużamy je do końca kwietnia. Zwycięzcę przedstawimy w „Tygodniku Radom” 8 maja.

Regulamin Plebiscytu "Supermiasta"

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Szczerze? The best is yet to come...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Największym moim sukcesem był wyjazd z tego miasta...
  już oceniałe(a)ś
  1
  1