Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dwa tygodnie temu poprosiliśmy Was o wskazanie inwestycji lub idei, która najmocniej zmieniła Radom na lepsze w ostatnich 30 latach. Dlaczego akurat 30? Bo tyle liczą ich samorządy. I to one miały istotny wpływ na to, jak rozwijają się społeczności, jakie inwestycje były realizowane, jak zmieniało się postrzeganie miasta na zewnątrz i co nie mniej ważne – wewnątrz. Z czego jako radomianie możemy być najbardziej dumni? – zapytaliśmy.

Spośród wszystkich zgłoszonych przez Was propozycji redakcyjne jury wybrało sześć. Dziś rozpoczynamy internetowe głosowanie, w którym wybierzecie największy sukces 30-lecia w Radomiu. Sukcesy 30-lecia wybierają łącznie czytelnicy "Wyborczej" 31 miastach w Polsce.

Supermiasta. To nam się w Radomiu udało!

Planowaliśmy, że głosowanie potrwa do 10 kwietnia, wyniki ogłosimy 17 kwietnia, a 22 kwietnia odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie. Koronawirus pokrzyżował jednak nasze plany. Gala odbędzie się 16 czerwca, ale to znaczy, że mamy więcej czasu na głosowanie. Wydłużamy je do końca kwietnia. Zwycięzcę przedstawimy w „Tygodniku Radom” 8 maja.

Regulamin Plebiscytu "Supermiasta"

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.