Wybory parlamentarne 2019. Po godzinie 21 na radom.wyborcza.pl znajdziecie wyniki sondażowe wyborów, nasi reporterzy będą w sztabach wyborczych. Będziemy publikowali też komentarze i analizy
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trwają wybory parlamentarne 2019. Lokale są otwarte do godz. 21. Do tej samej godziny trwa cisza wyborcza. Tuz po jej zakończeniu będziemy publikowali wstępne wyniki sondażowe.

Nasi reporterzy będą w sztabach wyborczych komitetów. Będziemy publikowali komentarze polityków, analizy, relacje ze sztabów. 

Najnowsze informacje dotyczące wyborów będziemy publikowali na bieżąco do późnych godzin nocnych. Od poniedziałkowego poranka będziemy sprawdzali najnowsze wyniki.

Wybory parlamentarne 2019. Frekwencja w Radomiu na godz. 12

W regionie radomskim, czyli w okręgu nr 17 w wyborach do Sejmu, do godz. 12 do urn poszło 17,4 proc. wyborców. Nieco mniejsza jest frekwencja w samym Radomiu - 15,8 proc.

Najmniejsza frekwencja na godz. 12 była w Sieciechowie - 14,3 proc. Najwięcej uprawnionych zagłosowało w Odrzywole - 26 proc. W tej miejscowości frekwencja jest najwyższa niemal we wszystkich wyborach od lat.

25,5 proc. zagłosowało też w Klwowie. 

Wyższa niż w Radomiu frekwencja jest też w innych miastach regionu radomskiego. 19,4 proc. do godz. 12 zagłosowało w Kozienicach, 19 proc. w Szydłowcu, 18 proc. w Pionkach, 16,7 proc. w Grójcu.

Wybory parlamentarne 2019. Frekwencja o godzinie 12.00

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem