Co roku o tej porze zapraszaliśmy sympatyków rekreacyjnej jazdy na rowerze na pierwszą w sezonie Jazdę z miasta!. Mieliśmy jechać do Wsoli, ale nasza wyprawa, podobnie jak wiele innych wydarzeń, musi zostać przesunięta.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jazdę z miasta! od lat organizują salon rowerowy Rodex, radomska redakcja „Gazety Wyborczej” oraz Bractwo Rowerowe. Co roku proponowaliśmy rowerzystom siedem wycieczek w ciekawe zakątki regionu. Były wyprawy do Puszczy Kozienickiej, zaglądaliśmy na Święto Polskiej Niezapominajki, do Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku i do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. 

Właśnie wycieczką do Wsoli 19 kwietnia planowaliśmy rozpocząć edycję 2020 Jazdy z miasta!, ale ze względu na pandemię koronawirusa musimy ją odwołać. Dziś najważniejsze jest bezpieczeństwo i ograniczenie transmisji wirusa. 

Kolejna wyprawa zaplanowana jest na 17 maja. Czy się odbędzie, poinformujemy w pierwszej dekadzie maja. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem