Piłkarze Radomiaka Radom nie mieli litości dla Lecha Poznań. Radomianie pokonali Kolejorza, lidera Ekstraklasy, 2:1, będąc długimi chwilami wybitnie lepszym zespołem od rywala.
Koronawirus. Znów ponad 300 nowych potwierdzonych zakażeń w regionie radomskim. Są kolejne ofiary
W sobotę 11 grudnia siatkarze Cerrad Enei Czarnych Radom podejmą Stal Nysę. Dla obu ekip będzie to "mecz o życie".
Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom mają kolejne zwycięstwo w ekstraklasie. Tym razem podopieczne trenera Riccarda Marchesiego pokonały 3:1 na wyjeździe Pałac Bydgoszcz.
Rozpoczyna się budowa nowego pawilonu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w szpitalu na Józefowie. Od poniedziałku, aby dostać się na SOR, trzeba wejść głównym wejściem szpitala. Wymazy w kierunku COVID-19 będą pobierane w pomieszczeniu na parterze za...
W niedzielę 12 grudnia koszykarze HydroTrucku Radom rozegrają kolejny w tym sezonie mecz Energa Basket Ligi. Ale tym razem pojedynek będzie szczególny, bo odbędzie się w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga.
Kilka mroźnych dni i nocy pozwoliło pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocząć wylewanie tafli lodowiska.
Tragiczna seria trwa. Dzień po dniu zmarło w naszym regionie 20 chorych zakażonych koronawirusem. To najwyższa dobowa liczba zgonów od początku pandemii.
- Każdy przypadek śmierci w trakcie interwencji policji musi zostać dokładnie wyjaśniony - zaznacza HFPC i pyta policję i prokuraturę o przebieg tragicznej interwencji w Mirowie Nowym.
Kliniczny Oddział Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu w szpitalu na Józefowie nie ma kierownika. Prof. Wojciech Gaszyński kierował nim zaledwie przez trzy miesiące.
Bez kolejki i bez prowizji można w nim zapłacić podatek lokalny, opłatę za śmieci czy mandat od straży miejskiej. Po kilkutygodniowej przerwie opłatomat wrócił do budynku urzędu miejskiego
Krew jest bezcenna i potrzebna przez cały rok - przypomina Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W przedświątecznych tygodniach krwiodawcy za swój dar otrzymają dodatkowe prezenty od partnerów RCKiK.
Listopad był najtragiczniejszym miesiącem w tym roku, jeśli chodzi o zgony radomian. Odeszło 516 mieszańców miasta. Na świat przyszło o ponad 300 mniej.
To kolejna w tym tygodniu tragiczna doba. Z powodu zakażenia koronawirusem zmarło aż 20 mieszkańców naszego regionu. Wciąż nie maleją liczby nowych zakażeń SARS-CoV-2.
To będzie trudna doba na drogach nie tylko regionu i Mazowsza, ale i większej części kraju. Synoptycy zapowiadają opady marznącego deszczu i gołoledź.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.