Więcej
  Komentarze
  a co z hałasem ? Czy mieszkańcy w pobliżu lotniska dostaną dofinansowanie do okien trzyszybowych ?
  @$$
  PPL ma dać dopłaty na okna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @$$
  W pobliżu, czyli skromnie licząc 1/4 mieszkańców Radomia. Jest jeden "drobny" problem: hałas dochodzący z góry bardzo mocno niesie się szybami wentylacyjnymi, wymiana szyb niewiele pomoże :-(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech sobie imbecyle postawią jeszcze 10 mln ludzików(rocznie) na makiecie i będą mieli komplet.
  Nikt z nas nie ujrzy za kilka lat gęby suskiego, bielana, kosztowniaka i innych pajaców, kiedy trzeba będzie wyjaśnić bezsens tego "projektu". Niestety nikt też nie odpowie za przewalenie publicznych pieniędzy. Za to przez parę lat popracują sobie na lotnisku rodziny, znajomi i kumple w/w " intelektualistów" także za publiczne pieniądze.
  @lotlot
  Kaska za jakis dodatkowy przewal wyladuje na koncie na Bahamach czy w innym raju podatkowym. Smiac sie z Was beda ba(le)rony pisowskie do usranej smierci.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Uklad Radomski czyli barbarzynskie hordy PISowskie w natarciu. To Karlowi nie przeszkadza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Teraz już wiem, dlaczego tyle trwało zanim podpisali tę umowę. Bo ktoś musiał zrobić taką fajną makietę, a z tym wiadomo, że schodzi :))
  A tak poważnie, to niech wygląda tak właśnie, albo troszkę inaczej. Nie ważne. Najważniejsze, żeby je zbudowali. ŻEBY PO RAZ KOLEJNY NIE BYŁA TO CZCZA PRZEDWYBORCZA OBIETNICA.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  A tyle bedzie wynosic zadluzenie miasta wynikajace z bezuzytecznosci lotniska [wstaw odpowiednia liczbe].

  Lotnisko Chopina wcale nie ma tak ciasno, zeby potrzeba bylo az tak wielkiego portu w Radomiu.
  Dodaj do tego Brexit czyli poniekad zamkniecie granic UK przed Polakami co bedzie oznaczalo wieksza trudnosc w zdobyciu wizy brytyjskiej a co za tym idzie mniej ludzi z Polski bedzie emigrowac do UK czyli spadnie regularnosc liczby pasazerow dotychczasowych polaczen UK-PL, PL-UK.
  To fakt bezsporny, ze w UK jest najwiecej polskich emigrantow.
  - jesli chodzi o Unie i Europe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spieszyli się h....e żeby przed wyborami urządzić przedstawienie dla głupków...
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Wspaniale. Dzięki temu jeszcze bardziej nic nie będzie na nim lądować. Chyba że SUski balonem z Grójca będzie tu latał na spotkania ze swoimi radomskimi dupolizami.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  ku.wa... a jakie znaczenie ma jak wyglada? wazne, zeby zarabialo... tu juz widac, ze zaden z"decydentow" nie ma pojecia o biznesie... tylko o dizajnie... moze powinni zalozyc blog modowy?
  już oceniałe(a)ś
  6
  4