Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Poważne podpowiedzi jak może wyglądać ten fragment miasta przyniosły ogólnopolskie konkursy architektoniczne przeprowadzone kilka lat temu. Tyle ,że miasto wrzuciło te prace do kosza i zleciało przetarg który wygrała firma krzak i projekt jest w powijakch (i oby nigdy nie został zrealizowany) A o samej pracy wyżej można tylko powiedzieć ,że autorkę chyba te studia niczego nie nauczyły lub taki niski jest tam poziom. Placu na tej pracy nie widać.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Koncepcja beznadziejna. Studentka chyba nie rozumie czym jest jeden z najważniejszych placów w ponad 200 tys. mieście i to na dodatek w centrum. Dwa amfiteatry, skatepark, mała fontanna... i co jeszcze? Ten plac powinien być dużą przestrzenią z jednym dominującym elementem np. fontanna.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  I tak kosteczka pięknie pokryje cały plac. Posadzi się ze 4 drzewka, pieniążki za projekt polecą i niekoniecznie wszyscy będą zadowoleni.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Tak się tylko zastanawiam, czy przy projekcie ktoś brał pod uwagę wymiary placu...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Beznadziejne pomysły na miarę rynku w Ciepielowie a nie centrum 200 tys miasta.Niepotrzebnie te śmieci są publikowane .
  @lmka Dokładnie, najlepszy fragment: "z kopca będzie świetny widok z góry na cały plac, a po drugie wykorzystujemy ziemię wybraną na budowę podziemnego parkingu, nie musimy jej wywozić, to daje oszczędność" :D
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @majestictwelve Nie no w kopiec trzeba wbudować zamek i zrobić królewską toaletę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  A MI SZCZĘKA OPADŁA Z WRAŻENIA.... Trochę kiepska jakość wizek ...ale to projekt studentki, na kiepskich silnikach renderujących. Bardzo mi się podoba. Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz i dwa. A ta fontanna mogłaby pełnić rolę również multimedialnej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  5