Więcej
  Komentarze
  Plac przy Rapackiego, to jedyne zielone miejsce w tym "kwadracie" osiedla, szkoda, że nie powstanie tam mały park dla dzieci. Postawienie tam 6 wysokich bloków, nie komponuje się z otoczeniem , a plac jest niewielki. A poza tym mieszkańcy będą mieli widok na boisko, które pięknie oświetla wieczorem mieszkania :-))
  już oceniałe(a)ś
  11
  2
  miały być tereny zielone z budżetu obywatelskiego Radomia a będzie wielkie blokowisko a z drugiej strony Sempołowskiej już szykują budowę marketu bo przecież te 400 mieszkań to wielka okazja dla sieci handlowej...
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  ACHTUNG: reklama! Wielgo ściema, hehe :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  oj jeju jeju jakie pikne , jak w sam raz dla uchodźców
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Naprawdę jest w czym wybierać - jest ponad 10 inwestycji w toku wszystkie są opisane na stronce nowemieszkania.radom.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska w ruinie... :)
  @nieradomianin POłożony w epicentrum zielonej wyspy Radom w pół roku po obaleniu rządów PIS. Brawo Radosław :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  To chyba dla uchodźców te bloki? Jezu, mieszkać w Radomiu w bloku...
  już oceniałe(a)ś
  5
  8
  Przyszli mieszkańcy mogą się cholernie zdziwić, kiedy zamiast trawniczków i jeziorek z wizki zobaczą parkingi i pierdonki, z salonu będzie się rozciągał widok na sracz sąsiada, balustrady będą zrobione z dykty zamiast pleksiglasu z obrazka, taras okaże się trochę szerszym parapetem, a całość zostanie pomalowana w eleganckie pawie oczko. No, i ta rewelacyjna akustyka dająca idealny wgląd w życie (a nawet w rzycie) wszystkich sąsiadów... O klicie 2x2 metry p.o. kuchni i jeszcze mniejszej, ciemnej, źle wentylowanej łazience nawet nie wspominam, bo to polska slumsowa norma.
  @aria_pura A co zazdroscisz, ze jedyne na co cie stac to na na dziure w jakiejs popiduwie?
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  @klimbert Tak, tak, zazdroszczę. Jak można nie zazdrościć trzydziestoletniego kredytu na czterdziestometrowe apartamęta z widokiem na parking i sklepowy śmietnik? A mieszkam dokładnie w tej pipidówie, o której mówi artykuł. Teraz weź te tabletki, co pądochtór kazali. I nie czytaj więcej tekstów przeznaczonych dla dorosłych.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @aria_pura Haha :-) Nie mam kredytu na 30 lat. W ogóle nie mam kredytu hipotecznego, a apartament będę miał 75 metrowy - widzisz czasami wystarczy być zaradnym (nie dostałem nic od rodziców, nikt mi nic nie załatwił, nie mam państwowej posady). Ale spoko jak masz ochotę to sobie ponarzekaj. Jeżeli jest Ci od tego lepiej :-)
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @klimbert Jesteś jeszcze głupszy niż się początkowo wydawałeś. A twojej "zaradności" (o ile w tym, co piszesz, jest choć jedno prawdziwe słowo, w co mocno wątpię) powinien się przyjrzeć US.
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  @aria_pura Tobą natomiast powinien się zająć zakład dla umysłowo chorych:-)
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @klimbert Dziadzia Freud nazywał to projekcją. Jak cię czytam, to rozumiem, dlaczego w Chinach skrobanki są obowiązkowe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  5
  @aria_pura W takim razie szkoda, że nie urodziłaś się w Chinach:-( Wyskrobali by cię i byłoby o jednego internetowego głupka mniej na tym świecie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @klimbert Weź jeszcze coś napisz. Jestem w xujowym nastroju, a twój bełkot cudownie mi go poprawia. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie jestem najdurniejszym zwierzęciem w kosmosie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  4