Więcej
  Komentarze
  To skandal ze nie brano pod uwagę budowy schodów ruchomych u wylotu tunelu od strony Domagalskiego .Miasto stać na conocne oświetlanie radomskich "domów bożych"- kościołów, a co dla ludzi?
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Pytanie: dokąd można dojechać z tego dworca? Pospieszne i ekspresy do Warszawy od 13 grudnia przestają kursować poza 1 wyjątkiem rano 4.55. Do Łodzi pociągu nie ma wogóle. Do Krakowa też. Trzeba się 2 razy przesiadać, 1 w Skarżysku, 2 w Kielcach. Po co komu wielki wyremontowany dworzec, z którego odjeżdża kilkanascie starych pociągów podmiejskich przemalowanych na żółtozielono przez KM? Może będzie tak samo jak z lotniskiem. Realnie w Radomiu komunikację miedzymiastową zapewniają już tylko autobusy i to dla nich powinno się wybudować porządny dworzec.
  @ojobazos Nie pierdziel. Do Warszawy są 4 pary bezpośrednich pociągów IC dziennie, do Krakowa i Lublina również 4, do Wrocławia i Katowic po 2, po jednym do Gdańska i Zakopanego. Do Kielc chyba z 7. Nie jest to może za wiele, ale w obecnym stanie LK 8 połaczenia Warszawa-Kraków nie maja przez Radom sensu niestety.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0