Więcej
  Komentarze
  Uważajcie, pracownicy tej firmy potrafią pogonić fotoreporterów łopatami za robienie zdjęć w pobliżu miejsc, gdzie "pracują".
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  I co się dziwić? Znaczna część Polaków tęski na E. Gierkiem. A co do jakości pracy - przecież nie robią tego dla siebie... Jeśli się nie spodoba, to wrócą, rozbiorą i ułożą od nowa.
  @rafal_rx ja tesknie za Gierkiem chociaz Ustronie wybudowal atak jakby nie Gierek Grzecznarowski i UNIA Europejska to by tam nic niebylo kompletnie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  a czego się spodziewać po firmie remontującej Grybowską ?? Dla przypomnienia jest filmik www.dailymotion.com/video/xa2yjl_remont-na-ulicy-grzybowskiej-powini_webcam
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Tak to jest jak wiceprezydentem od inwestycji robi się gościa po zaocznym dziennikarstwie na jednej z radomskich "uczelni"
  @mohero_kato_faszysta3 Przypomnij sobie jak w 2009 roku ta firma remontowała Grzybowską z ekipą samych ekspertów na stołkach wicepreydentów
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @albe.rcik Nie pamiętam remontu Grzybowskiej, ale nawet jakby to co mówisz było prawdą, to na podstawie negatywnych rekomendacji taka firma nie powinna być brana pod uwagę w przetargu, choćby chciała zrobić robote za darmo
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  inzynierowie z petrobudowy normalnie...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  a na 3 cim zdjeciu widac ze pracownicy jak smialo pozuja do zdjec,a ubrania robocze wygladaja tak jakby 24 h na dobe pracowali,,co tu niegra !!!! ??
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  o jejku wiadomo ze jest zima,ajak zima to musi byc zimno ,ale 1,5 miesiaca temu niebylo zimno przeciez wcale.BO dzienikarze zle robia,pytaja sie zawsze o kierownika budowy lub zleceniodawce i podawac nazwisko publicznie to zaraz w 2tygodniebyloby gotowe,zawsze ktos musi byc odpowiedzialny za to.
  @emiljon I jeszcze zleceniodawca ma tak daleko, daleko, daleko, że trudno mu sprawdzić jaki jest postęp robót.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0