Więcej
  Komentarze
  Kiedy kolejna przebudowa dworca i dobudowanie schodow ruchomych od Domagalskiego i na perony. W Gliwicach, czyli miescie o podobnej wielkosci jak Radom, ale mniejszym dworzec PKP ma hale peronowa zamiast wiat i schody ruchome na kazdy peron. Owszem tam obecnie jezdzi wiecej pociagow- tyle ze po przebudowie linii kollejowej z Radomia do Warszawy przez Radom powinno jezdzic duzo wiecej pociagow. Gdyby wyremontowano linie w kierunku Lodzi pociagow i pasazerow byloby jeszcze wiecej.
  @zgradzony Kilka organizacji z Radomia walczyło o to: bractworowerowe.blox.pl/2013/02/Remont-stacji-Radom-Odpowiedz-PKP-PLK-SA.html
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @zgradzony Brak ruchomych schodów od strony Domagalskiego to skandal! Dworzec w Toruniu, również po remoncie ma ruchome schody praktycznie wszędzie, gdzie tylko się dało je zrobić. A u nas jak zwykle zaścianek...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Brak podjazdu dla wózków i rowerów przy schodach prowadzących na perony oraz na tych w kierunku Ustronia. Wózkowicze będą mieli windę, jednak jest ona za płytka, żeby wejść do niej z rowerem. Zresztą jak pokazują przykłady z innych miast windy często się psują i wejście z wózkiem po stromych schodach będzie wyzwaniem. Szczególnie dla mam.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  mam nadzieję iż uporządkują (zamaskują) ten syf który jest po drugiej stronie torów od ul. Domagalskiego..
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Miasto powinno zainwestować w schody ruchome i nowoczesną, jak wejścia do Metra warszawskiego, szklaną zabudowę od strony Ustronia. Kaszanę odwalili a nie modernizację.
  Chyba zaPOmniałes o POzałacanych POręczach :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @jasio_kowalczykover dobrze, że Ty pamiętasz.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Jak był tak pozostanie dworcem III kategorii ale za to z nowymi rozjazdami i torowiskami. Ho, ho! Podróżni na pewno to docenią, jak ich wiatr będzie smagał po twarzach pod tymi wiatami! I z pewnością "z radości" aż kipią wszyscy ci, którym przyjdzie znowu człapać w górę i w dół po kilka razy dziennie po równiusieńkich i błyszczących schodach. Szacun PKP PLK!!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Niedługo będzie przecinanie wstęgi ... no i oczywiście okolicznościowy tort - tzw. sukces ma wielu ojców :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1