Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na Nowy Rok życzę wszystkim radomianom, żeby jak najszybciej mogli cieszyć się ze sprawnie działającego lotniska, z gęstą siatką połączeń co najmniej w całej Europie, a nawet jeszcze dalej. To całkiem realne życzenia, wystarczy uwierzyć. Pomyślności! :)
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  Zawsze są jakieś wzloty i upadki, najważniejsze by mieć przynajmniej jeden wzlot więcej niż upadek, i tego Radomiowi, radomianom, pozytywnie patrzącym przed siebie życzę.
  Siuur, zawsze są jakieś wzwody i opady, najważniejsze by mieć przynajmniej jeden wzwód więcej niż opad, i tego Wam tow. Malkondzik życzymy - główka do góry!
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  My tym "lotniskiem" otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasze "lotnisko", przez nas stworzone na potrzeby kilku znajomych królika i to nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo!
  już oceniałe(a)ś
  3
  8
  Początek i koniec wszelkich dywagacyj w temacie tego wałka zwanego "lotniskiem" w zasadzie został w 100% ujęty tutaj: namzalezy.pl/wynagrodzenia-zarzadu-i-rady-nadzorczej-radomskiego-portu-lotniczego/ Reszta to tylko zwykła ściema, mydlenie oczu i koszerny bełkot!
  już oceniałe(a)ś
  4
  14