Czytaj teraz
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Muszla, "stadion", obwodnica Radom to nowa stolica ... umta, umta, ta! Nie zapominajmy o tej karetce zakupionej przez Białkowską i Kwiecień z budżet koleżeńskiego zwanego dla niepoznaki obywatelskim :) Radom to patologiczna WIOCHA z niekontrolowaną epidemią nepotyzmu w szczytowym stadium!
@lechujarek_wolski lechu... najwyraźniej lubisz przebywać w tej wiosce. Jesteś tu, jesteś tam. Ostatnio nawet boje się otworzyć lodówkę. Nie wiem z jakiej jesteś metropolii, ale masz chyba kompleks ziemskiego Radomia. A tak poważnie zazdroszczę ci miejsca w którym mieszkasz. Równe ulice, brak dresów, obwodnic, muszli, brak stadionów, hal, pełne ludzi lotnisko, same parki, szkoły i przedszkola. Szczęśliwi ludzie, zerowe bezrobocie, piękni i mądrzy współobywatele. I ty wśród nich. "Król" hejtu. Lechu... przyznaj szczerze. Jesteś z kosmosu?
już oceniałe(a)ś
15
3
Gianni, che cazzo vuoi?
już oceniałe(a)ś
0
0
@lechujarek_wolski Obiettività, realismo e buone maniere. Non insultare Radomian e città. Kocham moje miasto takim jakim jest, choć dzięki hejtowi prezentowanemu m.in przez "Ciebie" wydaje się być innym, gorszym, a takim nie jest
już oceniałe(a)ś
3
1
Bravo, giovane! Forza Radom, hehe :)
już oceniałe(a)ś
0
1