Więcej
  Komentarze
  a kiedy ulica Radostowska na Młodzianowie będzie modernizowana!! teraz to w ogóle nie można przejechać rowerem, nie mówiąc już, że na własnych nogach!!! takie jest błoto!! ja pieniądze wpłaciłam wieki temu!!!! a inwestycji jak nie ma tak nie ma! jak można tak oszukiwać ludzi!!! kto zawłaszczył sobie moje pieniądze????
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jeszcze więcej wysepek w centrum! ps. nie jestem piratem. Nie chcę zabijać zabłąkanych dzieci. Ja tylko nie chcę przez resztę życia przeżywać wstrząsów w aucie jak za komuny na dziurach i wybojach. A będę. Bo głupi zamieszkałem w Śródmieściu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Po inwestycjach typu Obwodnica Południowa, skrzyżowanie Młodzianowska - 1905r, wiadukt na Żółkiewskiego, wiadukt na Młodzianowskiej przyszedł czas na megainwestycje typu Szpilkostrada. Tak se wybraliśta. Biedny, boś głupi, głupi boś biedny
  już oceniałe(a)ś
  12
  13
  Odnośnie radomskiego programu drogowego. W jego ramach bedzie budowana tylko i wylacznie jezdnia asfaltowa? Bez zadnego chodnika? Czy w zwiazku z tym beda stosowane jakiekolwiek rozwiazania podnoszące bezpieczenstwo pieszych? Czy istnieje szansa aby przynajmniej czesc tych inwestycji wygladala jak Wał Zawadowski w Warszawie?
  @zgradzony Większość z tych ulic to takie, po których przejeżdża kilkanaście samochodów dziennie - chodniki nie są potrzebne, wystarczy uspokoić ruch, tam gdzie jest miejsce, żeby się "bardziej rozpędzić"
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @edus Ulic do utwardzenia jest 237 z czego ponad połowa ma 250 metrów. Dodatkowo nie wszystkie pozostałe sa ulicami slepymi- wiec nie jezdza nimi tylko samochody dojezdzajace do posesji na danej ulicy. Dlatego budowa tych ulic w ukladzie 2-1 wydaje mi sie bardzo uzasdniona.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Połowa ma ponad 250 metrow
  już oceniałe(a)ś
  1
  1