Więcej
  Komentarze
  Pieniądze z Unii były na wybudowanie CS Elektrowni. Ale już na naprawę rozwalonego przez kierowce narożnika elewacji Unia nie da. Trzeba by zreperować za własne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przepraszam bardzo ale skąd ten fake news? O ile wiem PIS Polski z UE nie wyprowadza natomiast wiemy, że tym co skończy UE będzie islam. Po prostu kolejne kraje opuszczą ten raj w obawie przed kolejnymi falami muzułmanów i tyle. Zresztą Nostradamus o tym wielokrotnie pisał tzn, o inwazji Islamu i strasznych wojnach w Europie. Pozdrawiam. UE jak widzimy nie potrafi się bronić przed agresją. więc po co komu taki twór, , który zamiast zapewniać bezpieczeństwo naraża swoich obywateli. Zejdźcie na ziemie kochani.
  @mlot_na_pogan Pis Polski z Unii nie wyprowadzi bo Kurdupel zdaje sobie sprawę z tego, że koniec unijnych dotacji to koniec dla niego i pisiej sfory. Suweren by ich rozdarł pazurami gdyby nie dostał tego, do czego się już przyzwyczaił, szczególnie chłopstwo by nie darowało. Zamiast wyprowadzania Kurdupel zrobi wszystko żeby Polskę z Unii wyrzucono, a gdyby to się stało, to będzie kwakał jaka ta Unia zła bo nie mogła znieść Polski powstałej z kolan. Kurdupel będzie manipulował takimi jak Ty, których można postraszyć islamem, Nostradamusem i piekłem bo własnego rozumu nie mają i zatracili instynkt samozachowawczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mlot_na_pogan Jak ci się w Unii nie podoba, to nikt nie zatrzymuje. Spieprzaj na swój ukochany Dziki Wschód!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @anna-sara Wasze urojenia nie wiem czy można leczyć ale zawsze warto spróbować.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mlot_na_pogan Jeszcze z 50 lat i z Europy Zachodniej ludzie ze swoim dobytkiem będą spieprzać do kochanej Polski wolnej od Islamu. Choćbyś był ślepy to chyba jesteś w stanie zrozumieć, że Europe czeka walka z Islamem tak jak w czasach Sobieskiego. Kolego szanowny stare zagrożenie wróciło, hop hop obudź się.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mlot_na_pogan No własnie, nie wiesz czy można leczyć bo się na tym nie znasz, a mądrzysz się jak filozof. Dla mnie jestes uosobieniem tego ciemnego ludu, który (w/g Kurskiego) wszystko kupi. Nie znasz więc boisz się na wszelki wypadek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0