Więcej
  Komentarze
  A co z Prędocinkiem? Czy prezydent Witkowski chce dalej brnąć w to bagno jakie mieszkańcom wymyślił PiS. Jak można odciąć mieszkańców od wyjazdu z własnego osiedla? jak można ich zmuszać do tego, by stwarzając zagrożenie codziennie pokonywali 2 km tylko po to, żeby znaleźć się na ulicy, która biegnie pod ich domem? Jak można wybudować obwodnice, i nie dać mieszkańcom osiedla z niej korzystać?
  @alcabin Tych drog w Radomiu do remontu jest setki !!! A co z Zolkiewskiego ?? Przeciez tam czolgiem strach wjezdzac, koleiny glebokie na metr. Juz nie wspomne o wiadukcie na Alejach Wojska Polskiego... tragedia, tam sie jedzie 20 km/h a i tak strach kola urwac....
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Mike K. Ale ja nie piszę o tym, że drogi trzeba remontować. Ja piszę o tym, że jak już na coś się wydaje pieniądze, to nie należy wydawać tych pieniędzy w celu pogorszenia życia mieszkańców. Nie wiem jaka idea przyświecała tym którzy projektowali nową Młodzianowską i tym, którzy te projekty opiniowali i zatwierdzali, ale wszystko wskazuje na to, że albo coś wcześniej wciągali albo była naprawde dobra impreza. Oczywiście za nasze... Mieszkańcy zapłacą i za tę imprezę i poniosą koszty skutków takich "libacji". Wątpię, żeby ci którzy są temu winni ponieśli jakiekolwiek konsekwencje poza kacem.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @alcabin do puty będą takie cyrki z drogami w Radomiu do puki zatwardziali będą siedzieć w MZDiK. Panie Prezydencie Witkowski czas najwyższy na zmiany, na które Radom liczył wybierając Pana.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @kerraj Dopóty, dopóki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Miniautostrada przez środek osiedla. Temu, kto to wymyślił wybudowałbym dom na środku skrzyżowania i kazał mieszkać.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0