Więcej
  Komentarze
  Nie dość że został tylko 1 pociag to jedzie dookola- pokonuje trase o prawie 200 km dłuższą niż pociagi jadace z Warszawy przez Ciechanów/Działdowo) to nie pozwala on na przewóz rowerów. Dlaczego nie ma żadnego pociagu w dzien? Dlaczego IC Pobrzeże zaczynające bieg na stacji Warszawa Zachodnia nie może go zaczyna w Kielcach i jechac przez Radom? Dlaczego PKP Intercity odmawia Radomianom i nie tylko bezpośredniego pociagu nad morze z komfortowymi i klimatyzowanymi wagonami.
  @zgradzony Bo rządzi PO! Teraz ogarniasz?
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  @observanto To nie jest wina tego konkretnego rzadu tylko wszystkich po kolei od połowy lat 90. Tego ze nie potrafia zapanowac nad całym PKP, zwiazkami zawodowymi i jakimis dziwnymi interesami.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dla miłośników wycieczek krajoznawczych w tym rozmodlonym grajdołku PKP ma swoistą "atrakcję" na wakacje - podróż do warszawy przez Dęblin :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  Jadąc pociągiem można się przesiąść w Warszawie na Pendolino np TLK Sienkiewicz i dalej EIP czas jazdy równe 5 godzin odjazd 10:36 przyjazd 15:36.
  @Mateusz Szalla Oczywiście mowa o Radom - Gdańsk
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  A w Szwajcarii koleje SBB przewożą pasażerom nawet samochody! To są pociagi zwane navette-auto albo autoverlad: sbb.ch/en/station-services/car-bike/car-trains.html
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dla ludzi bez tzw. "dojść" i bez "układów" najlepsze są wakacje od tego nepotycznego bagna na całe życie czyli EMIGRACJA !!! Radom to stan umysłu :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  9