Więcej
  Komentarze
  zamknąć to dziadostwo i koniec kropka. Pomyśleć, że za te utopione pieniądze można było uruchomić w Radomiu tramwaj. Zdumiewa też schizofrenia Radomian: z jednej strony psioczą ile wlezie na Port Lotniczy, z drugiej głosują masowo na Kosztowniaka i robią go posłem.
  A co zrobić z tymi wszystkimi znajomymi królika? Na bruczek?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @krisgabler To samo mnie dręczy bo już nie zastanawia głupota i ciemnota radomian. Jak można było tego szkodnika zrobić posłem? Dzisiaj rano słuchałam komentarza na temat radomskiego lotniska w RMF Classic, z jednej strony uśmiech błąkał się po ustach ale z drugiej żal....że po raz kolejny dzięki głupocie i beztrosce rządzacych Radomiem ( głównie Radzie Miasta) znowu jesteśmy pośmiewiskiem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Oczywiście że inwestować. Przecież lotnisko ma rację bytu, tylko musi namówić jakąś linię, z ciekawym połączeniem, choćby do Londynu. Polak tak ma, że najbardziej cieszy się jak komuś się nie uda. Wystarczyłaby jedna linia 3 razy w tygodniu i byłoby świetnie. Tyle że wtedy jeden z drugim nie miałby kogo opluwać na łamach wyborczej.
  @ryszardpetru Uważasz że te loty 3 razy w tygodniu spowodują zyski lotniska? Opłacalność zaczyna się od 1 mln pasażerów rocznie. Niech ktoś to sobie wreszcie uświadomi tutaj nie będzie tylu pasażerów. Jako mieszkańcy Radomia nie musimy się zgadzać z finansowaniem inwestycji z naszych pieniędzy. Może lepiej przeznaczyć je na inne miejsca pracy.
  już oceniałe(a)ś
  14
  3
  @wr40 Nie zgadzam się! Brak danych na temat ilu młodych ludzi z Radomia i okolic, wyjechało za granicę w okresie od 2004r. po dziś dzień - może doprowadzać do wysnuwania tak banalnych wniosków... A wystarczy zwykły podstawowy research... I wszystko staje się jasne!
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @Emilia Grotkowska-Spólny spróbuj sama określić liczbę tych ludzi z Radomia, którzy wyjechali za granicę - nawet z dużym naddatkiem. Ile razy w miesiącu musieliby przylatywać do domu? Po co się zresztą ograniczać - na loty krótkodystansowe chętnych nie ma, więc pewnie na te długie wszyscy czekają - planujmy od razu lotnisko na miarę Orly lub Heatrow (przecież średniodystansowe też mogą nie wypalić). W Singapurze, Pekinie, Waszyngtonie czy Rio inwestorzy już z niecierpliwości przebierają nogami, kiedy wreszcie będą mogli robić interesy w Radomiu... A może jednak kosmodrom? Też - jak napisał jeden komentujących - tzw. "wartość dodana"...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  O żesz w piętkę! Naprawdę nie wiem jak monstrualnym imbecylem trzeba być, by nie umieć wstępnie ocenić, że obłożenie Rygi i Pragi to będzie katastrofa... Rentowność małych lotnisk opiera się przecież głównie na kierunkach "emigracyjnych" Polaków. Proste jak budowa cepa!
  już oceniałe(a)ś
  23
  6
  Wszędzie polityka, wszędzie partyjniactwo, jedni ujadają na drugich, szczują ludzi przeciw sobie, a tak naprawdę cierpią na tym zwykli radomianie, którym sprawnie działające lotnisko, bardzo by się przydało.
  już oceniałe(a)ś
  27
  12
  My komsomolcy dajemy swoją legitymację, towarzyszowi jasio_kowalczykover. On wie jak załatwiać takie sprawy. Nie na darmo był szkolony u najlepszych. Sukces jest bliski! Zaśpiewajmy razem! Sławsia Otieczestwo nasze swobodnoje! Nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, ku wielkim czynom zapalał ludy, do wielkich zapalał nas trudów i dzieł! Aj-waj!
  już oceniałe(a)ś
  22
  8
  Proletari wsiech stran! Sojediniajties! Zamknijcie lotnisko, to Towarzysz jasio_kowalczykover dostanie Order Żukowa! Pasuje mu, bo jasio rył pod lotniskiem niczym kret, a jest przecież takim małym żuczkiem.
  już oceniałe(a)ś
  23
  9
  Towarzysze! Nasz najlepszy współpracownik, dla niepoznaki po cichu zatrudniony w gazecie, Towarzysz JASIO_KOWALCZYKOVER zna odpowiedź! Nie na darmo codziennie robił kupe pod lotniskiem, więc bardzo się napracował. W dowód uznania dostanie Order Lenina! Aj-waj!
  już oceniałe(a)ś
  22
  11
  Zdecydowanie inwestować, choć na pewno efekty nie pokażą się od razu. Lotnisko to wartość dodana, tak jak nowoczesna autostrada, czy terminal w porcie morskim. Kto tego nie pojmuje, ten kiep.
  "Lotnisko to wartość dodana" - siuur, szczególnie dla tych, którzy są tam zatrudnieni ... co palisz, durak?
  już oceniałe(a)ś
  1
  3