Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przez ten rok nie zrobiono ABSOLUTNIE NIC (nicziewo, nada, nothing) na Rynku i w jego okolicach, ale wtopiono blisko 10 baniek w "lotnisko" POzostające pod kierownictwem instruktorki fytnez - żałosne! Radom to stan umysłu!
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Za samo trzymanie lotniska "przy życiu" przez ostatni rok, co kosztowało POdatników blisko 10 baniek, POwinno się odbyć w Radomiu referendum w sprawie odwołania tego pana z urzędu!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  czy w Radomiu nie ma innych ludzi jak jasio_kowalczykover . Czy może jasio_kowalczykover to stan umysłu :) w Radomiu
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jasiu, zapisz się do lekarza.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  jasio-kowalczykover podtarłeś się już ? To teraz posprzątaj po sobie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Za wygenerowanie nowego wałka pod kryptonimem "stadion" zniszczy życie ludziom w dotąd spokojnej okolicy i co będzie kosztowało POdatników kolejne miliony, POwinno się odbyć w Radomiu referendum w sprawie odwołania tego pana z urzędu! Tam POwinien POwstać zespół basenów (po wolsku aqua park) oraz kortów tenisowych (po wolsku tennis park) służących wszystkim mieszkańcom jak w każdym cywilizowanym kraju - prywatne kluby niech sobie budują stadiony za własne szekele! Radom to stan umysłu :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Zabawne zdjęcie, hehe ... gość zarabiający ponad 10-krotność średniej radomskiej POzuje w za ciasnej marynarce :)
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Czy ktoś w tym grajdołku KIEDYKOLWIEK zbada jakim cudem tereny kortów tenisowych czy tzw. "terenów basenowych" na Radomiaku przeszły w "gruzińskie" łapy? To były tereny PUBLICZNE ... czy to przypadek, że Słowianie znowu nie maczali w tych wałkach swoich rąk? SZALOM !!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2