Więcej
  Komentarze
  Ukarac ekskomunika parkujacych nieprzepisowo.
  już oceniałe(a)ś
  29
  2
  najładniejsza nawierzchnia z kostki brukowej jaką do tej pory widziałem w Radomiu będzie wyglądała po jakimś czasie jak pozostałe radomskie szare dziadostwo.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Wywozić samochody na parkingi tak jak w USA
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Jak to chamy awansowały, wcześniej buty zakładali dopiero przed kościołem a teraz samochodem i to pod sam kościół.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Mandaty po 500 zł załatwią sprawę.
  już oceniałe(a)ś
  31
  29
  wieśniaki zawsze jeździły furami do kościoła. teraz tak samo wieś musi furą przyjechać i zostawić ją na klepisku przed kościołem. dopóki nie zmieni się wiejska, samochodowa mentalność obywateli tego wschodniego kraju nomadów, to i nie uda się wyegzekwować poszanowania prawa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ukarać proboszcza Katedry za brak miejsc parkingowych,jak budują market to wszyscy wiedzą ile musi być miejsc parkingowych inaczej inwestycji nie odbiorą.
  @j.an Niezależnie od ilości miejsc do parkowania proboszcz zasłużył sobie na karę. Pozwala na dewastację mienia, finansowanego z datków wiernych, oraz państwowych i unijnych funduszy. Nie szanuje trudu, jaki włożył w ten remont poprzedni proboszcz. Plac kościelny nie był przygotowywany z myślą o parkingu. Dobrą nauczką dla księdza mógłby być np. obowiązek własnoręcznego czyszczenia plam na kostce brukowej, oraz pokrywanie naprawy, pęknięć, zapadli, z własnej kieszeni. Człowiek który nie pracuje jak widać nie szanuje pracy innych
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @j.an Przecież pod katedrą jest zrobiony wielki parking, drzewa wycięte i jest miejsce - i parkują na nim tłumnie księża na różnych zjazdach. Mogą księża, to mogą i wierni, chyba?
  już oceniałe(a)ś
  9
  0