Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  No faktycznie, gdy PO rządziło krajem Radom rozwijał się w szalonym tempie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Faktycznie jest co porównywać - 8 lat rządów PO i kilka miesięcy walki z KODem, GW, Lisem, itp. PiSu. Może zróbcie dokładniejsze porównanie - jak długo po przejęciu pełni władzy w Polsce (z PSLem...) i co zrobiliście dla Radomia? Tylko konkrety - miesiąc po miesiącu przez te wszystkie 96 m-cy... i wtedy zobaczymy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Konferencja za konferencja :) Ewka, gdzie ty byłaś przez te 8 lat ??? A przepraszam, byłaś trochę ponad 4 lata temu przed wyborami oraz przed ostatnimi wyborami :) jak były potrzebne głosy wyborców z Radomia. Pamiętam ile obietnic złożyłaś Ewciu, ale przede wszystkim nie zapomnę jak obiecałaś remont linii kolejowej do Wawy cztery lata temu !!! Nie darują tego Tobie przede wszystkim ci, którzy codziennie muszą dojeżdżać do pracy do stolicy bo przez 8 lat "postarałaś się" o miejsca pracy w Radomiu, a wystarczył jeden czy dwa telefony do ministra gospodarki, żeby Radom uzyskał rekomendacje dla potencjalnych inwestorów zagranicznych :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Pani już podziękujemy.... Jako opozycja zawsze łatwo mówić o tym, ile to oni by zrobili. A w rzeczywistości, gdy mogli coś dla Radomia zrobić, to rzucili raptem parę ochłapów i to tylko tuż przed wyborami
  już oceniałe(a)ś
  2
  1