Więcej
  Komentarze
  Panie dziennikarzu, to w końcu jakiej szkoły byli to absolwenci? "Elektronika" czy "Ekonomika" ?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  " W trakcie podróży każdy pasażer otrzymuje batonika i wodę." Batonika czy batonik? Niechlujstwo językowe!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Troche tam za "przytulnie" w tym Saabie, ale dla ludzi, ktorzy nigdy nie byli w samolocie, to i tak r€vela :)
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Wciaz cienko zeby bez dziennikarzy jednego saaba nie moc zapelnic, a podobno - wedlug "specow" od lotnisk - strefa Schengen to tysiace pasazerow przewijajacych sie przez Sadkow miesiecznie; wedlug analiz Brytyjczykow 5 milionow mieszkancow wokol terenow Radomia to zarabisty potencjal przewozniczy. Ciesze sie bardzo, ze komus polaczenie calosciowo odpowiada. Niech korzysta poki moze bo przyszlosc lotniska raczej niepewna.
  @l.i.l.a.b.a.j.ona Popatrz sobie na stronę SprintAir - kilkanaście lotów do/z Gdańska oraz Pragi (łącznie ok 14 lotów w kwietniu, maju i czerwcu) jest już wyprzedanych, a wiele kolejnych na każdym kursie zbliża się do zapełnienia. I nie są to loty z dziennikarzami czy urzędnikami bo takie są raczej tylko te początkowe. Wygląda to lepiej niż początki Szyman.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  ¿Como estas, Bonita? Lilita, por favor - en Radom no falta nada :)
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @majestictwelve No, popatrzylam. Na ten najblizszy weekendowy lot do Pragi (w piatek, powrot w niedziele) sa jeszcze wolne miejsca. Teoretycznie wszystkie powinny byc wyprzedane bo to zaledwie 33 bilety w rejonie o podobno duzym potencjale. Lotnisko to nie supermarket zeby kazde wieksze miasto mialo szanse na popyt wsrod klientow. Nigdy przenigdy lotnisko w R-miu na siebie nie zarobi. Nie ma sensu porownywac je do Wroclawia czy Lublina. Jak komus nie przeszkadza wieczne dokladanie, gaz do dechy. Jeszcze troche i zlikwiduja to w Zielonej Gorze bo gdy opadna opary wzruszenia z posiadania wlasnego lotniska, coraz wiecej ludzi dostrzeze ogromne kwoty publicznych pieniedzy wyrzucane w bloto.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @lechujarek_wolski Co ty bierzesz, że cały czas jesteś nakręcony. No i jak to wpływa na zdrowie, o umysł nie pytam to akurat wiem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Lepiej ,żeby nikt nie wyciągał nóg w czasie lotu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1