Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Budżet obywatelski nie powinien zastępować zadań gminy, ale je uzupełniać. A skoro gmina nie jest w stanie udźwignąć zadań typu opryski parków czy remon szkolnej sali gimnastycznej to znaczy, że znajduje się w stanie ostrego kryzysu.
  @jf94 przecież to nie gmina składa wnioski tylko mieszkańcy. No i przecież te pieniądze pochodzą z budżetu to nie jest kasa z powietrza. Ludzie tylko mogą wybrać na co chcą wydać tą część budżetu. tak zdecydowali i tak będą mieli. Po co wydatki mają się dublować?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Arthur Martin Ośmielę się polemizować. Dyrektor szkoły reprezentuje nie mieszkańców, ale prowadzoną przez siebie placówkę, mieszkańcy są dla dyrekcji tylko pretekstem. Co do oprysków, powinny być częścią polityki zdrowotnej miasta, a fakt, że ktoś zgłosił taki projekt (uważam, że świetny) świadczy tylko o braku takiej polityki. Jeszcze raz powtarzam, od ustalania wydatków strice statutowych jest rada miejska, która ustala budżet. Dlatego apeluję o wyłączenie szkół i innych jednostek gminnych z udziału w budżecie partycypacyjnym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Telefony z brązu... Dobrze, że nie produkowano za komuny sedesów w Radomiu... I co jest kalenistyka??? Wspinanie się po kalenicach?
  @wagadudu Produkowano sedesy w Radomiu -w tzw. Fajansówce na Okulickiego
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @albe.rcik Ale to jeszcze przed komuną zaczęli...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Boiska, siłownie i opryski... Wow. Pomyslodawcom i wnioskodawcom takich projektów jak festiwal muzyczny, festiwal teatralny, podróżniczy czy murale współczuję, może za jakieś 50 lat? :|
  @Katarzyna Marta Wiśniewska No właśnie, dlaczego w Radomiu nie możemy mieć kultury? Przepadł najlepszy pomysł moim zdaniem na festiwal orkiestr dętych :( Liczyłem, że coś zacznie się dziać, a tu ja zwykle to samo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W parku na Południu powstaną urządzenia do kalisteniki a nie do kalenistyki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0