Komentarze
ciekawe czy znowu spieprzona jak tzw obwodnica. Jak pada deszcz to jadę środkiem bo można wpaść w kałuże wody. Kto zatwierdził tam brak pasa odwadniającego na skraju asfaltu?. I TO NAZYWAMY OBWODNICĄ? Już zapadły się 3 studzienki niedaleko skrzyżowania z ul. Stalową. Ciekawe kiedy MZDIK się o tym dowie. Chyba że już wie i nic nie robi w tym temacie tak jak przy płytkach chodnikowych np. przy teatrze, ul. wałowej itd z której zszedł kolor i wyglądają jak by ktoś na nie nasrał i nie reklamuje tego a to centrum miasta. Ale to radom, nie ciemny lud się cieszy, że coś w ogóle ma :) Ech elity.
już oceniałe(a)ś
3
1
Zróbcie coś. Niejeden z was zagląda tu aby czegoś się dowiedzieć "co w Radomiu piszczy". Wiecie co ja widzę?. Bazgroły sprejem jakiegoś gnoja na nowo wybudowanym wiadukcie. Z pewnością ktoś zna takiego chwasta,albo słyszał kto to może być?. Warto rozruszać trochę policję i dać im zajęcie. I wcale nie jest donosicielstwem takie zachowanie. Zwyczajnie czas zrobić porządek w naszym mieście alby było ładne czyste i aby przystankom nie brakowało szyb w wiatach.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kiedy pojedziemy ??? pyta Gazeta.. i nie ma odpowiedzi.. ciekawe podejście do czytających... Poziom dziennikarstwa - gazetka ścienna...
@cedilla Gdy zakończą się ekshumacje...
już oceniałe(a)ś
0
0
w Kielcach jedno jezdniowa "trasa" w ogóle nie byłaby brana pod uwagę.
@tutejszy_56 To co powiesz o nowym jednojezdniowym wiadukcie w pobliżu dworca PKP?
już oceniałe(a)ś
7
1