W poniedziałkowych zajęciach pod okiem trenera Jerzego Cyraka uczestniczyli wszyscy zawodnicy. Po drobnych urazach do zespołu dołączyli: Maciej Filipowicz, Damian Szuprytowski oraz kontuzjowany Karol Hodowany. Jedynym brakiem podczas zajęć w dalszym ciągu jest nieobecność Adama Wolaka. Pomocnik wciąż przebywa na urlopie zdrowotnym i jeśli ktokolwiek miałby przed rundą wiosenną opuścić zespół, to najpewniej właśnie Wolak.
– Nie ma tematu odejścia z klubu zawodników obecnie trenujących – poinformował „Gazetę” Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Radomiaka.
Zieloni we wtorek spotkają się dwukrotnie na zajęciach, a w środę i czwartek, po razie. Z kolei w piątek na Arenie Lublin odbędzie się mecz towarzyski z III-ligowym Motorem Lublin. Początek tego spotkania o godz. 17.
Wszystkie komentarze