Jak co roku "Wyborcza" gra z WOŚP i na licytację ponownie wystawia to, co najważniejsze - pierwszą stronę piątkowego "Magazynu Radom", lokalnego dodatku "Wyborczej". Zwycięzca będzie mógł opowiedzieć na niej o sobie, swojej pasji, firmie czy ulubionym zakątku Radomia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

"Gazeta Wyborcza" gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nie tylko zapowiadamy i relacjonujemy związane z finałem wydarzenia – ale też sami zbieramy pieniądze. Już po raz trzeci proponujemy orkiestrowym darczyńcom pierwsze strony magazynów lokalnych „Wyborczej".

Osoba, która zadeklaruje najwyższą stawkę, będzie mogła na naszej piątkowej „jedynce" zaprezentować siebie, swoją firmę, swoją pasję czy ulubione zakątki w mieście. Licytacje pierwszych stron odbywają się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika lokalnego Gazety Wyborczej". Artykuły i zdjęcia powstaną we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem. Licytacje zakończą się 29 stycznia. Informacje na wyborcza.pl/wosp.

'Wyborcza gra z WOŚP'. Wylicytuj okładkę 'Magazynu Radom'
'Wyborcza gra z WOŚP'. Wylicytuj okładkę 'Magazynu Radom'  red

 Tu wylicytuj okładkę Magazynu Radom

W tym roku radomską licytację wspiera i promuje Katarzyna Bosacka, dziennikarka i propagatorka zdrowego odżywiania. Od lat z całą rodziną wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystawione przez nią i jej męża Marcina Kolacje Literackie będą miały finał w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli koło Radomia.

Licytacja okładek lokalnych dodatków 'Gazety Wyborczej'
Licytacja okładek lokalnych dodatków 'Gazety Wyborczej'  Oprac. Studio Wyborcza.pl

ZASADY PUBLIKACJI

1. Materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej"; tekst, fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.

2. W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.

3. Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".

4. W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa, lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.

5. Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.

6. Planowany termin publikacji – luty 2023 r.

Gramy dla WOŚP
WESPRZYJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem