Plotki o tym, że zamierza się zaangażować w politykę w Radomiu, krążą od kilku miesięcy. Choć tego wciąż nie potwierdził, jego ostatnie działania wielu odbiera właśnie jako krok ku tej decyzji.

Pod koniec października Robert Prygiel, wieloletni siatkarz grający i w Czarnych Radom, i w reprezentacji Polski, a potem również przez wiele lat trener radomskiej drużyny, założył oficjalne konto na Facebooku.

"Stowarzyszenie Inicjatyw RP, czyli inicjatywy Roberta Prygla, to najnowsza aktywność, którą zamierzamy podjąć już lada moment w doborowym towarzystwie ludzi, którzy Radom mają w sercu. Cel? Chcę się odwdzięczyć za wszelkie wsparcie, które otrzymywałem od mieszkańców Radomia przez wszystkie lata swojej sportowej i trenerskiej kariery. Nie, nie… Spokojnie! Nie przymierzam się jeszcze do dębowej jesionki, przeciwnie – zamierzam żyć pełną parą! Dla przyszłości, dla Radomia. Bądźcie czujni, niedługo o naszych inicjatywach będzie głośno! Tymczasem zapraszam do obserwowania i budowania razem ze mną pięknej społeczności ludzi, którym się chce!" - napisał w pierwszym poście.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Roman Imielski poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Prygiel kopiuje Wentę, tylko konia do wyścigu podstawili mu ledwo żywego.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Kocham Radom chyba też na zapleczu, bo wizerunek Radomia to ich konik, a cicha współpraca z PiS kwitnie od dawna.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Biedny ten Radom!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prygiel to dobry kandydat na następnego prezydenta Radomia, ktoś musi zrobić porządek po chaosie rządów Witkowskiego!
  już oceniałe(a)ś
  1
  19