Plotki o tym, że zamierza się zaangażować w politykę w Radomiu, krążą od kilku miesięcy. Choć tego wciąż nie potwierdził, jego ostatnie działania wielu odbiera właśnie jako krok ku tej decyzji.

Pod koniec października Robert Prygiel, wieloletni siatkarz grający i w Czarnych Radom, i w reprezentacji Polski, a potem również przez wiele lat trener radomskiej drużyny, założył oficjalne konto na Facebooku.

"Stowarzyszenie Inicjatyw RP, czyli inicjatywy Roberta Prygla, to najnowsza aktywność, którą zamierzamy podjąć już lada moment w doborowym towarzystwie ludzi, którzy Radom mają w sercu. Cel? Chcę się odwdzięczyć za wszelkie wsparcie, które otrzymywałem od mieszkańców Radomia przez wszystkie lata swojej sportowej i trenerskiej kariery. Nie, nie… Spokojnie! Nie przymierzam się jeszcze do dębowej jesionki, przeciwnie – zamierzam żyć pełną parą! Dla przyszłości, dla Radomia. Bądźcie czujni, niedługo o naszych inicjatywach będzie głośno! Tymczasem zapraszam do obserwowania i budowania razem ze mną pięknej społeczności ludzi, którym się chce!" - napisał w pierwszym poście.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Agata Żelazowska
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Prygiel kopiuje Wentę, tylko konia do wyścigu podstawili mu ledwo żywego.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Kocham Radom chyba też na zapleczu, bo wizerunek Radomia to ich konik, a cicha współpraca z PiS kwitnie od dawna.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Biedny ten Radom!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prygiel to dobry kandydat na następnego prezydenta Radomia, ktoś musi zrobić porządek po chaosie rządów Witkowskiego!
  już oceniałe(a)ś
  1
  19