Tuż przed godz. 5 w Kuczkach zderzyły się trzy samochody. Droga Radom - Lublin w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana
Zawodnicy Radomiaka Radom w pełni zasłużenie, grając w dziesięciu pokonali GKS Bełchatów, a oto co po meczu powiedział Jerzy Cyrak trener Zielonych.
Piłkarze Radomiaka Radom zasłużyli swoją postawą na duże słowa uznania, wygrywając niezwykle ważny mecz z GKS-em Bełchatów. Oto jak pojedynek wyglądał na zdjęciach.
- Dzięki ponad 1,1 mln zł z funduszy unijnych jeszcze w tym roku zostanie przeprowadzona termomodernizacja budynków Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Natomiast do gminy Zakrzew trafi ponad 770 tys. zł na poszerzenie oferty kulturalnej w...
W poniedziałek rano w Rajcu Szlacheckim zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - podaje policja.
Od dziś mieszkańcy Radomia mogą wypowiedzieć się w sprawie zmiany organizacji ruchu na ul. Wyszyńskiego w Śródmieściu Radomia.
Astrobaza zachęca na swoim facebooku, by w poniedziałek przed godz. 6 spojrzeć w niebo. Jeśli dopisze pogoda, zobaczymy koniunkcję Wenus i Jowisza
Miasto zaprasza na warsztaty ewaluacyjne Budżetu Obywatelskiego. Ich uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytanie: jakie rozwiązania się sprawdzają, a co w Budżecie Obywatelskim wymaga poprawy?
Grający od 37. minuty w osłabieniu Radomiak Radom pokazał ogromną wolę walki i pokonał GKS Bełchatów. Zwycięskiego gola zdobył Rossi Leandro.
Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert zaduszkowy "Non omnis moriar"
Salwa honorowa, kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza i odznaczenia. 11 listopada radomianie świętowali rocznicę odzyskania niepodległości.
W tegorocznej edycji Radomskiego Biegu Niepodległości wystartowało blisko 400 osób. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów wygrał Andrzej Starżyński.
Centrum Handlowe Echo w Radomiu zafundowało rowerzystom stację naprawy IBOMBO. Dzięki temu rowerzyści w Radomiu mają dziewięć miejsc, w których mogą bezpłatnie przeprowadzić podstawowe naprawy w swoim rowerze
Koszykarze Rosy Radom na własne życzenie przegrali mecz ze Stelmetem Zielona Góra. Radomianie do przerwy prowadzili różnicą nawet 15 punktów.
Trwa 9. kolejka siatkarskiej PlusLigi. Ale tym razem Cerrad Czarni Radom nie wyjdą na boisko, aby walczyć o punkty. Ich mecz z tej serii został przełożony na 29 listopada.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.