Więcej
  Komentarze
  Dziwny artykuł. A nie lepiej pojechać do Warszawy i lecieć bezpośrednio bez czekania po 3 czy 4 godziny na przesiadkę?
  Sam, nie bądź za sprytny - nie po to jest "lotnisko" na Sadkowie, żeby latać z Okęcia albo Modlina :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @lechujarek_wolski Wiadomo po co było tworzone lotnisko na Sadkowie. Ale władza w mieście się zmieniła i koledzy musieli szukać gdzie indziej pasji. A po co jest obecnie? To pokłosie decyzji poprzednich władz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Po co dalej to ciągną? Dość oczywiste: ht tp://namzalezy.pl/wynagrodzenia-zarzadu-i-rady-nadzorczej-radomskiego-portu-lotniczego/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lechujarek_wolski A co im została jak nie ciągnąć. Skoro poprzednicy zrobili zabawkę i wyrzucili pieniądze w błoto. Pociągnąć do odpowiedzialności karnej poprzedniego prezydenta się nie da bo uciekł w immunitety i kolega partyjny jest prokuratorem a urwa urwie łba nie urwie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nikt nie zabrania zamknięcia tego wałka, który generuje ponad 11 mln zł rocznych kosztów jedynie w pensjach!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A co z radomskim dworcem kolejowym!? Gdzie są bieżące njusy na temat jego siatki połączeń (nie tylko z Warszawą), bo przecież tylko dwie przesiadki, nieduże pieniądze i można dojechać np. do Irkucka. Jak wiadomo wielu mieszkańców naszego miasta codziennie udaje się w te podróż, bo przecież Warszawa to tylko jej początek...
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  Przy okazji chciałem zapytać, bo takie informacje do mnie dotarły. Czy to prawda, że działki, które miałyby służyć do przedłużenia pasa lotniska zakupił niedawno jeden z naszych posłów ? Może ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć ?
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Uprzejmie prosze o umozliwienie komentowania pod artykulem o narodowcach - chcialam im logicznie wytlumaczyc czego nie rozumieja.
  Lilka, oni nie czytają Koszer Cajtung ... sorry, ale taki klimat :) Zajrzyj tutaj: ht tp://www.breitbart.com/london/
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Nie uruchomia bo taki trend w calej Wyborczej w kraju, zeby nie pozwalac komentowac pod artykulami o protestach narodowcow wiec wyjasnie tu. Nic nie bierze sie z niczego, obecne zamachy to skutek polityki zagranicznej Stanow Zjednoczonych podczas wojny w Iraku w 2003 roku. YouTube pelen jest materialow stacji telewizyjnej AlJazeera (to jak CNN bliskiego wschodu) gdzie kobiety placza bo im amerykanscy zolnierze zbombardowali dom, zabijajac przy tym kogos bliskiego z rodziny. W ramach wojny z terrorystami, rzecz jasna, lol. Ale faktem jest, ze islamscy bojowkarze traktuja te materialy jako poczatek prania mozgu mlodym ludziom, ktorzy nie do konca wiedza co zrobic ze swoim zyciem, nawolujac do walki z Zachodem i probujac z tego zrobic religijna ideologie. Sprawy nie polepszaja glupie gazetki typu charlie hebdo, ktore w ramach pseudo wolnosci slowa obrazaja i wysmiewaja praktycznie caly muzulmanski swiat. Ci uchodzcy z Syrii tez pewnie ogladali materialy Al Jazeery i widac, ze kipi w nich wrogosc do Zachodu. UE byc moze nie do konca zdaje sobie z tego sprawe, ale zeby nawolywac do nienawisci wobec Muzulmanow straszac islamizacja Europy - przesada.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Oczywiscie chodzi o bombardowanie domow niewinnych cywili przez Amerykanow.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Lilka, słyszałaś o tej zamordowanej kobiecie? Straszne! ht tps://www.youtube.com/watch?v=kWSCgdF7zfE
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @lechujarek_wolski No i? A w Iranie kobiety uznane przez sady za winne sa kamienowane zakopane do ramion. Innymi slowy, nie znaczy to, ze wszyscy Muzulmanie na swiecie tak traktuja kobiety. Myslisz ze burka to przejaw religii? Absolutnie. To jedynie zwyczaj zachowany w wielu kastach i klanach, inaczej Muzulmanki na calym swiecie musialyby je nosic. Poza tym, prawda jest taka, ze Allah stawia kobiete na pedestale, widzi ja jako boginie. To samozwanczy mesjasze Islamu postanowili stworzyc swoja wlasna religie odwolujac sie do Koranu i Allacha, na sile probujac wmowic tepemu ludowi, ze Allach wyraza na to zgode.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Allah czy Allach? Allah stawia kobiete na pedestale - bezcenne!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lechujarek_wolski Oczywiscie, ze Allah. Znak to jednak nieomylny, ze jestes po prostu glupi i ta glupota zarazasz swoich rozmowcow. Im dluzej, tym bardziej mozna sie nia zarazic. Nie zrozumiales w skrocie to wytlumacze jak krowie na miedzy: historycy twierdza, ze wedlug starozytnych zapisow Allah za zycia ubostwial kobiety. Zrozumiales czy mam narysowac?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @l.i.l.a.b.a.j.ona: Oczywiscie, ze Allah To po kiego piszesz Allach? Może miałaś na myśli Appalachy :) Lilka, czy to prawda, że Twój nowy chłopak to salafita? Nie gotuj mu przypadkiem wieprzowiny - oni kuszajut tylko kozy z uboju rytualnego tzn takiego, gdy zwierzęta mają podrzynane gardła. ht tps://www.youtube.com/watch?v=hYnukUtKawk
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ależ w Was narodzie nienawiść drzemie. A może by tak więcej pozytywnego myślenia:-)
  Pozytywnego myślenia? Romek, na myślenie to był czas zanim rozpoczęli ten wałek - teraz trzeba czynu!
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @Roman Pancerny Nie drzemie tylko buszuje już na wysokich obrotach
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Loty z przesiadka po swojemu - masakra. Nie dosc, ze trzeba czekac (pol biedy jesli czekac trzeba w ciagu dnia bo zawsze mozna wyjsc na miasto pozwiedzac, cos zjesc itp.), to jeszcze pierwszy lot moga odwolac albo opoznic.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Mam nadzieję, że to nie żart na prima aprilis... :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pytanie zasadnicze: ile pasażerów rocznie musi obsługiwać lotnisko, aby podatnicy nie dokładali do niego ? Aby samo na siebie zarobiło ? Bo jak na razie jest utrzymywane z pieniążków Radomian.
  Czy pieniążki to takie małe monetki? PS. Ten wałek kosztuje tzw. "ciężkie" pieniądze, amigo!
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @macine123 Rentowność zaczyna się od 1 mln pasażerów rocznie. Przy takim założeniu i 365 dniach w roku daje to ok 2740 pasażerów dziennie. Uwzględniając wielkość samolotów które obecnie mogą lądować i startować na naszym lotnisku daje to ok 40 samolotów dziennie czyli co 30 minut lot. Czy jest to realne? myślę że każdy sobie odpowie sam.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Wóer, czy o "rentowność" akurat tutaj chodzi? Odpowiedz sobie sam - nawet Witkowski dorabia na Lubelskiej: ht tp://radom.wyborcza.pl/radom/1,35219,17584135,Prezydent_w_radzie_nadzorczej_spolki_z_Kielc__Dorabia_.html
  już oceniałe(a)ś
  0
  0