31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu powoli dobiega końca. Trwają koncerty na Rynku, a w Kamienicy Deskurów, w której w tym roku zlokalizowany jest sztab, czeka długa kolejka wolontariuszy ze skarbonkami.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu poinformował, że do odwołania nie będzie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz Kusocińskiego. Problem jest poważniejszy, niż się wydaje.
Trwa 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem odbywa się on pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą. Jedną z form wspierania finału był w Radomiu tradycyjny orkiestrowy bieg.
Wielka Orkiestra 2023 w Radomiu. Wolontariusze z puszkami oklejonymi serduszkami i emblematami 31. Finału WOŚP można od rana spotkać na ulicach Radomia. Mieszkańcy chętnie wspierają kwestę. W tym roku fundacja zbiera na sprzęt do walki z sepsą.
Jest projekt, jest pozwolenie na budowę, brakuje już "tylko" pieniędzy. Miasto chce budować blok z mieszkaniami komunalnymi koło parku na Michałowie.
31. finał WOŚP 2023 w Radomiu. Akcję na budynku przeprowadzili pracownicy branży wysokościowej. Sprawili dużo radości dzieciom leżącym w szpitalu, a przy okazji umyli okna dwóch oddziałów dla małych pacjentów.
Finał WOŚP 2023 w Radomiu. Na Rynku, w parku Kościuszki, w Galerii Słonecznej i w paru innych miejscach Radom gra dziś z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Oto lista imprez towarzyszących finałowi WOŚP.
Mają pomagać także na zmarszczki, trądzik, zmęczenie i depresję... Można je zamówić w miejscach, które wyrastają jak grzyby po deszczu. A jeśli chcesz, przyjadą i kroplówkę podłączą w domu. Lekarze jednak ostrzegają.
Na co moglibyśmy wydać grube miliony, gdyby nie pochłonęła ich budowa Radomskiego Centrum Sportu?
Prawie 40 poradni rodzinnych zadeklarowało, że chce u siebie prowadzić opiekę koordynowaną. To nowa forma pomocy pacjentom, którzy potrzebują porady u specjalistów. Na razie pieniądze na to dostała zaledwie garstka.
Szwajcarski zespół akrobacyjny zobaczymy nad radomskim niebem w sierpniu podczas Air Show 2023. To już kolejna ekipa, która potwierdziła swój udział w tej międzynarodowej imprezie.
Polacy już się nie krępują, że polują w sklepach na przecenioną żywność z krótkim terminem przydatności. W hipermarkecie w Radomiu słyszymy: - Gdy rok temu mąż przeszedł na emeryturę, wydawało się, że jakoś damy radę w pieniędzmi. Ale ceny oszalały.
Dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego radomskiemu muzeum udało się rozbudować kolekcję zbiorów pozaeuropejskich oraz sztuki dawnej.
Śledczy nie dopatrzyli się oszustwa ze strony dewelopera, który pobrał zaliczki na poczet budowy mieszkań w budynkach przy ul. Toruńskiej, ale inwestycji nigdy nie skończył. Skąd taka decyzja prokuratury?
Jak co roku "Wyborcza" gra z WOŚP i na licytację ponownie wystawia to, co najważniejsze - pierwszą stronę piątkowego "Magazynu Radom", lokalnego dodatku "Wyborczej". Zwycięzca będzie mógł opowiedzieć na niej o sobie, swojej pasji, firmie czy...
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.