Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dziś okazuje się, że obwodnica południowa to droga donikąd. Nie łączy się w żaden przemyślany układ komunikacyjny, nie jest elementem czegoś większego. Pozwala to podjąć opinię że służyła tylko dla kilku kolesi żeby zrobić biznes kosztem Radomia.
@lotto_1 Dokładnie tak! To de facto ulica łącząca gminę Kowala z CH M1, fatalnie zaprojektowana z mnóstwem kolizyjnych fragmentów. Samo jej włączenie do aktualnej "siódemki" z przylepionym rondem na które nagle wpada się zjeżdżając z wiaduktu i trzeba wyrobić się w 90 stopniowym zakręcie to kuriozum, które powinno być opisane w literaturze fachowej jako przykład jak się nie powinno budować dróg.
już oceniałe(a)ś
7
3
@lotto_1 Brednie. Droga jak najbardziej potrzebna, odciąża 1905r i stymuluje rozwój dzielnic przez które przebiega, a poza tym koszta poniosła UE
już oceniałe(a)ś
4
8
@kkes Daruj sobie takie brednie pisowy oszołomie! :-P
już oceniałe(a)ś
4
4
@furious07 Tradycyjnie POwalająca argumentacja images44.fotosik.pl/508/bc1b6c81ccefd3d6.jpg
już oceniałe(a)ś
3
6
@lotto_1 Obwodnica Południowa to po prostu dojazd na działkę jakiegoś cham z U.M. W Radomiu nic nie działo się dla dobra mieszkańców, tylko dla swołoczy.
już oceniałe(a)ś
6
2
@lotto_1 Obwodnica Południowa to po prostu dojazd na działkę jakiegoś chama z U.M. W Radomiu nic nie działo się dla dobra mieszkańców, tylko dla swołoczy
już oceniałe(a)ś
4
2
@lotto_1 Przecież w jednym miejscu ta obwodnica połączy się z planowaną trasą N-S i wtedy będzie miała już większy sens.
już oceniałe(a)ś
2
2
@majestictwelve Możesz się mylić - to potrwa tyle czasu, że pewnie zrobią też S12 Z Piotrkowa przez radom, Puławy, Lublin az do Dorohuska (w tym roku będzie już gotowy plan drogi w okolicach Radomia). TO BĘDZIE POŁUDNIOWA OBWODNICA i wtedy to badziewie straci kompletnie rację bytu, a wydane 200 mln pln pójdzie psu w d.....
już oceniałe(a)ś
5
1
@furious07 No pewnie najlepiej krytykować. Często przebijałeś się z np. z Glinic na Podkanów w godzinach szczytu?.Tym "badziewiem" jak to nazwałeś jeździ całkiem sporo samochodów które przemieszczały się i korkowały centrum miasta. Radom piszemy z dużej litery. Pozdrawiam.
już oceniałe(a)ś
0
1
@jar65 Radom piszemy z dużej, no i nie Po"d"kanów a Potkanów....
już oceniałe(a)ś
0
1
Niestety brak myślenia perspektywicznego pozbawił miasto jeszcze jednego jakże ważnego wjazdu/zjazdu z trasy ekspresowej.
już oceniałe(a)ś
7
2
Niestety, przez nieudolność (na szczęście byłego) prezydenta Kosztowniaka Radom został izolowany od drogi tranzytowej. W Kielcach S7 ociera się o przemysłowe dzielnice miasta u nas znajdzie się 10 km od miasta. Tam jest motorem rozwoju u nas będzie izolować miasto.
@lotto_1 No tak, S7 powinna przebiegać przez Strefę Łucznik i Strefę na Kozienickiej. POgratulować bystrości umysłu
już oceniałe(a)ś
3
7
@lotto_1 Gdzie Ty w Kielcach przy S7 widziałeś przemysłowe dzielnice?
już oceniałe(a)ś
2
3
@lotto_1 Z tego co kojarzę radomskie PiSiory o to zabiegały (chociaż chyba za słabo), ale PO miało to w nosie... W końcu to rządowa a nie miejska inwestycja
już oceniałe(a)ś
0
0