Więcej
  Komentarze
  Dziś okazuje się, że obwodnica południowa to droga donikąd. Nie łączy się w żaden przemyślany układ komunikacyjny, nie jest elementem czegoś większego. Pozwala to podjąć opinię że służyła tylko dla kilku kolesi żeby zrobić biznes kosztem Radomia.
  @lotto_1 Dokładnie tak! To de facto ulica łącząca gminę Kowala z CH M1, fatalnie zaprojektowana z mnóstwem kolizyjnych fragmentów. Samo jej włączenie do aktualnej "siódemki" z przylepionym rondem na które nagle wpada się zjeżdżając z wiaduktu i trzeba wyrobić się w 90 stopniowym zakręcie to kuriozum, które powinno być opisane w literaturze fachowej jako przykład jak się nie powinno budować dróg.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  @lotto_1 Brednie. Droga jak najbardziej potrzebna, odciąża 1905r i stymuluje rozwój dzielnic przez które przebiega, a poza tym koszta poniosła UE
  już oceniałe(a)ś
  4
  8
  @kkes Daruj sobie takie brednie pisowy oszołomie! :-P
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  @furious07 Tradycyjnie POwalająca argumentacja images44.fotosik.pl/508/bc1b6c81ccefd3d6.jpg
  już oceniałe(a)ś
  3
  6
  @lotto_1 Obwodnica Południowa to po prostu dojazd na działkę jakiegoś cham z U.M. W Radomiu nic nie działo się dla dobra mieszkańców, tylko dla swołoczy.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  @lotto_1 Obwodnica Południowa to po prostu dojazd na działkę jakiegoś chama z U.M. W Radomiu nic nie działo się dla dobra mieszkańców, tylko dla swołoczy
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @lotto_1 Przecież w jednym miejscu ta obwodnica połączy się z planowaną trasą N-S i wtedy będzie miała już większy sens.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @majestictwelve Możesz się mylić - to potrwa tyle czasu, że pewnie zrobią też S12 Z Piotrkowa przez radom, Puławy, Lublin az do Dorohuska (w tym roku będzie już gotowy plan drogi w okolicach Radomia). TO BĘDZIE POŁUDNIOWA OBWODNICA i wtedy to badziewie straci kompletnie rację bytu, a wydane 200 mln pln pójdzie psu w d.....
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @furious07 No pewnie najlepiej krytykować. Często przebijałeś się z np. z Glinic na Podkanów w godzinach szczytu?.Tym "badziewiem" jak to nazwałeś jeździ całkiem sporo samochodów które przemieszczały się i korkowały centrum miasta. Radom piszemy z dużej litery. Pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @jar65 Radom piszemy z dużej, no i nie Po"d"kanów a Potkanów....
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Niestety brak myślenia perspektywicznego pozbawił miasto jeszcze jednego jakże ważnego wjazdu/zjazdu z trasy ekspresowej.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  Niestety, przez nieudolność (na szczęście byłego) prezydenta Kosztowniaka Radom został izolowany od drogi tranzytowej. W Kielcach S7 ociera się o przemysłowe dzielnice miasta u nas znajdzie się 10 km od miasta. Tam jest motorem rozwoju u nas będzie izolować miasto.
  @lotto_1 No tak, S7 powinna przebiegać przez Strefę Łucznik i Strefę na Kozienickiej. POgratulować bystrości umysłu
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  @lotto_1 Gdzie Ty w Kielcach przy S7 widziałeś przemysłowe dzielnice?
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @lotto_1 Z tego co kojarzę radomskie PiSiory o to zabiegały (chociaż chyba za słabo), ale PO miało to w nosie... W końcu to rządowa a nie miejska inwestycja
  już oceniałe(a)ś
  0
  0